Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2376 hodnocení
5
2338x
4
14x
3
5x
2
3x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

VL Avatar autora Vajsarová Lidmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
Velice
RL Avatar autora Romana Lukášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
VV Avatar autora Vladimira Vajdakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
Super 👍
JP Avatar autora Jitka Průšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
ĽĎ Avatar autora Ľubica Ďurská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
Určite odporúčam, rýchle dodanie aj na Slovensko. Stránky sú prehľadné, pri vyobrazených šatách je napísaná aj veľkosť akú má modelka na sebe, čo mne osobne uľahčilo výber veľkosti a šaty ktoré som objednala mi aj sadli.
JŠ Avatar autora Jana Šimonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
Velká spokiojenost
ON Avatar autora Olga Nigošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2025
KA Avatar autora Kristina Andrejcinova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2025
VŠ Avatar autora Věra Šuláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2025
Spokojenost,objednala jsem poprvé
MC Avatar autora Markéta Chromečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2025
Nemám co vytknout. Nabídka zboží se mi líbí, kalhoty, které jsem si vybrala jsou pecka. Zboží bylo odesláno IHNED po zaplacení. Ceny přijatelné. Určitě zde nakoupím znovu. Doporučuju !!
MP Avatar autora Martina Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2025
Krásně zabalené zboží a rychle doručení,určitě doporučuji 😍
ZN Avatar autora Zdeňka Nováčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2025
LJ Avatar autora Lenka Jurenkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2025
MS Avatar autora Martina Sykorova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2025
velká spokojenost krasný materiál
RK Avatar autora Renata Kocandova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.2.2025
Velká spokojenost 👌
MH Avatar autora Monika Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2025
objednávala jsem již podruhé. Jsem spokojena s dodaným zbožím. Šaty jsou krásné.
KŠ Avatar autora Kamila Šperlichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2025
EB Avatar autora Erika Běličová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.2.2025
Ano, dodání velmi rychlé do druhého dne.
IZ Avatar autora Ivana Zezulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.2.2025
ŠU Avatar autora Šárka Udržalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.2.2025

Ovládací prvky výpisu

2377 položek celkem